Sepetim (0)

HAKKIMIZDA


 
ISIŞAH markası, 1982 yılında çeşitli endüstri kolları için sanayi tipi rezistansların üretimini ve satışını yapmak amacıyla kurulmuştur. 1995 yılında kurduğu entegre tesis ile elektrikli ev aletleri için seri üretime başlamıştır. 2003 yılında sanayi tipi endüstriyel üretim için ayrı bir tesis oluşturulmuş, seri üretimden tamamen bağımsız özel üretime yönelik çalışmalar yürütülmüştür. Pazarlama alanında yaptığı yenilikler ile şirketin hizmet alanının her geçen gün genişlemesi ile birlikte, müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için kurumsal bir yapıya dönüşme ihtiyacı doğmuş, ISIŞAH GROUP çatısı altında, 2011 yılı itibariyle elektrikli ev aletleri için ŞAHTERM, endüstriyel tip rezistans üretimi için ISIŞAH ENDÜSTRİYEL markaları ile iki ayrı yapı oluşturulmuştur. Türkiye’de sektörün en eski firmalarından biri olarak ISIŞAH ENDÜSTRİYEL, 33 yılın verdiği tecrübe ve güçle çeşitli endüstri grupları için ısıtma sistemleri üretmeye devam etmektedir. ISIŞAH ENDÜSTRİYEL sahip olduğu gücünü; kalite sisteminin varlığına, sektördeki tecrübe ve birikimine, yerel sermaye ile kurulmuş en büyük, en gelişmiş firma olmasına, müşterilerinde oluşmuş marka güvenine, insan ve sisteme dayalı düşünce yapısına, köklü geçmişine, piyasadaki marka değeri ve itibarına, yeniliği takip eden ekipman gücüne, gelişmiş alt yapı ve donanımına borçludur.
 
Misyonumuz
 
TÜRKİYE'de sektörünün en büyük firmalarından biri olarak ISIŞAH, 33 yılın verdiği güç ve tecrübe ile elektrikli ev aletlerine yönelik ve çeşitli endüstri grupları için ısıtma sistemlerinin ISO9001 üretimini kendine prensip edinmiştir. Müşterilerimize Şirket Ortağımız gibi davranmak ve kıymetli müşterilerimiz için değer yaratmak misyonumuzdur.
 
Vizyonumuz

Müşterilerimizi,çalışanlarımızı ve bayilerimizi her daim memnun ve mutluluğa ulaştıran, kaliteden ödün vermeden zirvede,güvenilir ve lider global şirket olmak.
 
 
 
ISI ŞAH A.Ş Yönetim Kurulu Bşk  Mehmet Şahin
ISI ŞAH A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve  
Showroom  Müdürümüz  Deniz Şahin